Życie zwykłego chłopaka który okazał się być gejem. Sukcesy i porażki, wzloty i upadki. Zbiór przemyśleń.

Prawdopodobieństwo, że za chwilę może mnie nie być doprowadza mnie do szału

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Nie umiem nawet zebrać myśli, żeby z jakimkolwiek sensem wyrazić to co czuję.:(

Na przełomie roku pojawiło się podejrzenie, że mogę mieć raka. Nigdy wprost nie zostało to powiedziane, ale umiem składać fakty.
Pamiętam, że zaczęło się od guza w węzłach chłonnych pachwinowych. Miałem robioną całą serię badań krwi. Za każdym razem miałem część parametrów poza normą.
Pamiętam jak dzisiaj, kiedy usłyszałem od pewnej pani doktor, że w przypadku infekcji, stanów zapalnych w węzłach chłonnych moga się pojawić takie zmiany. Najważniejsze, czego się wtedy „uczepiłem” to stwierdzenie, że jeżeli mnie boli przy badaniu to dobrze. Bo nowotwór nie boli. Bardzo kurczowo się tego trzymam.

Trzymałem.

Do tego tygodnia tak było. Niestety w tym tygodniu zauważyłem, że pojawiły się  kolejne guzki. Ten pierwszy zmalał po antybiotyku. Natomiast nie zniknął całkowicie. Teraz mam kilka nowych, małych. I zaczynam wariować.
W pewnym sensie sam się o to prosiłem. Bo miałem zrobić jeszcze jedno badanie ale zrezygnowałem. Guzek malał, ja się cieszyłem, że to nie może być nic groźnego.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie mam komu się wyżalić. W chwilach słabości. Kilka razy mi się to wymknęło ale wycofałem się. Nie mam prawa obciążać taką wiadomości bliskich mi osób…

I teraz sam zostałem w moim małym piekle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×