Życie zwykłego chłopaka który okazał się być gejem. Sukcesy i porażki, wzloty i upadki. Zbiór przemyśleń.

Wesołych…

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Przyszedł czas Świąt. Ze wszystkich stron jesteśmy atakowani świąteczną atmosferą. I nie chodzi mi o muzykę, bo ta już straciła na znaczeniu kiedy ‚Last Christmas’ i ozdoby świąteczne pojawiają się zanim zdążą wypalić się znicze zapalone na grobach bliskich. Myślę raczej o sztucznej życzliwości… mistyczny czas, kiedy spotykamy się z bliskimi, a te spotkania dają nam spokój ducha, przynoszą ulgę i ukojenie.

Nie zawsze i nie dla każdego tak właśnie jest. Przyjechałem dzisiaj do rodzinnego domu, chociaż wolałbym zostać w swoim. Dobry film czy książka, koc i kieliszek wina mogłyby mi przynieść więcej dobrego. Ale traf chciał, że muszę coś załatwić i przyjazd się z tym wiążę. Za chwilę wrócę do siebie, to poprpstu kilka dni ‚na wyjeździe’.

Dlatego myślę, że wciskanie na siłę otoczki cudownego, potrzebnego nam czasu jest poprostu zbędne. Każdy wie, co dla niego jest najlepsze. I nie zawsze jest to ta sama wizja. Dlatego życzę Wam, żebyście spędzili te kilka dni tak jak rzeczywiście byście chcieli. Nie oglądając się na to co wypada.
Wesołych lub nie, ale na pewno kilku dni spokoju.

D.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×