Życie zwykłego chłopaka który okazał się być gejem. Sukcesy i porażki, wzloty i upadki. Zbiór przemyśleń.

Wracam do żywych

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Długo mnie tutaj nie było… i zastanawiam się, od czego by tu zacząć.
Na początek muszę powiedzieć, że proszki przywróciły mnie do życia a teraz przychodzi czas na tą trudniejszą cześć… sesje terapeutyczne. Muszę przepracować emocje, które we mnie siedzą. Stawić im czoła. Przemyśleć wszystko i co najważniejsze zrozumieć. A tymczasem Wy dalej będziecie moją formą terapii :)
Czuję, że taka rozmowa z terapeutą jest mi potrzebna bo w tym momencie pomimo tego, że znów mam ochotę wyjść z domu, spotkać się ze znajomymi to emocjonalnie jestem może nie wrakiem ale niestabilny.
Przyjaciółka dała mi namiary na terapeutke, do której sama chodzi i powiedziała, żebym się tam zgłosił. I widzę, że działa podobny mechanizm jak poprzednim razem z wizytą u psychiatry. Dopóki sam nie uznam, że muszę to zrobić to jej namowy na niewiele się zdają. A ten moment powoli się zbliża. Czuję, że muszę z kimś porozmawiać, powiedzieć co czuję i czułem. Powiedzieć pewne słowa na głos. Szkoda tylko, że są to płatne sesje ale co poradzić…na sobie oszczędzać nie można :)

A na koniec dodam tylko, że mój stan poprawił się na tyle, że zacząłem wychodzić do ludzi i interesować się światem…na tyle, że udało mi się poznać kogoś bardzo ciekawego. NIe będę wdawał się w szczegóły bo to za wcześnie i może nic nie wyjść ale jesteś my przyjemnym etapie randek :)

 

Miłego wieczoru wszystkim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×