Życie zwykłego chłopaka który okazał się być gejem. Sukcesy i porażki, wzloty i upadki. Zbiór przemyśleń.

Depresja – choroba duszy i ciała

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Długo walczyłem ale muszę przyznać, nie mam już siły… pisałem kiedyś, że się ciąłem. Zadawałem sobie ból ponieważ dawało mi to ulgę, pozwalało funkcjonować. I ta potrzeba ponownie zaczęła być odczuwalna. Stałem się senny, permanentnie zmęczony, całkowicie pozbawiony energii. Postanowiłem, że pójdę po pomoc. W końcu jestem sam i jeżeli sam nie zawalczę to mogę wszystko przegrać. Walkę musiałem podjąć dość szybko ponieważ wróciła chęć samookaleczania się a od tego już tylko krok do targnięcia się na życie.
Oczywiście przez kilka dni odkładałem telefon do lekarza. Jednak postanowiłem, że nie będę dłużej zwlekał i po 2 dniach byłem już w gabinecie. Pani Doktor okazała się przesympatyczna, zadawała pytania, prowadziła rozmowę w taki sposób, że opowiedziałem wszystkie ważne sprawy bez specjalnego silenia się. Po wywiadzie przedstawiła swoje spostrzeżenia i omówiła jakie kroki podejmie.
Niestety potwierdziło się to co podejrzewałem…D E P R E S J A   :(
Dostałem leki aby wrócić do normalnego stanu a dalej czeka mnie terapia…muszę uporządkować swoje życie, pewnie przeprowadzić parę trudnych rozmów. Ale teraz skupiam się na tym, żeby dojść do siebie…oby się udało odzyskać równowagę, radość i dawny uśmiech
Nie bójmy się prosić o pomoc. Czasem to ostatnie co nam zostaje

4 comments on “Depresja – choroba duszy i ciała
  • Krzysiek, w pierwszej kolejności poproszę o chociaż odrobinę mózgu dla Ciebie. A jeżeli okazało by się to niemożliwe to o umiejętność milczenia jak nie masz pojęcia o czym mówisz/piszesz.
   Depresja jest straszną chorobą i nie dotyczy wyłącznie homoseksualistów. Ja mam to nieszczęście, że mnie akurat spotkało. Ale Twoja ignorancja jest już wyłącznie wyborem.

    • czy jestem idiotą to Panie mądry nie jesteś w stanie stwierdzić więc z takimi wycieczkami to zostań w rodzinie.
     zwróciłem się w taki sposób ponieważ masz takie imię w adresie email co w większości przypadków odpowiada faktycznemu imieniu. Przepraszam, że się pomyliłem i potraktowałem Cię jak normalną osobę. Nie wiem skąd taka myśl z mojej strony :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×