Życie zwykłego chłopaka który okazał się być gejem. Sukcesy i porażki, wzloty i upadki. Zbiór przemyśleń.

jak wygląda życie homoseksualisty

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Cześć.

Korzystając z okazji, że mi się trochę zachorowało postanowiłem, że nadrobię braki jakie mam w kinie LGBT. Lubię romantyczne historie i takie też głównie chciałem zobaczyć.
Po obejrzeniu kilku filmów naszła mnie refleksja, że każdy z nas (homo) szuka swojej drogi. Strach i poczucie odrzucenia, które pojawiają się na początku sprawiają, że nasze życie jest smutne. I ten smutek towarzyszy nam do momentu ujawnienia się i akceptacji ze strony otoczenia. A przede wszystkim jednak towarzyszy on nam do momentu, kiedy sami poczujemy się dobrze w swojej skórze. Ile czasu potrzeba, żeby stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie „jestem gejem / lesbijką i takim/taką siebie kocham”.
Większość filmów jakie do tej pory widziałem niestety ale nie mają happy endu… Zazwyczaj jakiś czynnik zewnętrzny psuje coś w najmniej oczekiwanym momencie. Wielkie miłości szlak trafia. Bo nawet kiedy już uda się stawić czoła przeciwnościom i zawalczyć a nawet wygrać nasze marzenia okazuje się, że na wiele rzeczy jest już za późno…za długo zwlekaliśmy albo nasza miłość nie czekała. Jednak dzisiaj obejrzałem WRESZCIE film, gdzie był happy end. Na sam koniec chłopaki się spotkali, jeden przypadek zaważył na tym, że się udało. Film pt. „Latter Days”. Polecam. Pokazuje zarówno drogę jaką musimy przebyć, walkę, którą toczymy o samego siebie. Jednocześnie dostrzegłem tam zagubienie i szukanie własnej drogi, celu, już po.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×