Życie zwykłego chłopaka który okazał się być gejem. Sukcesy i porażki, wzloty i upadki. Zbiór przemyśleń.

Ho Ho Ho

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Święta, święta i po świętach…
Moje minęły dość szybko. Na wigilie do rodziców dotarłem przedostatni – chociaż trzeba mi to wybaczyć bo korki były potworne. Czekaliśmy jeszcze chwilę na brata i zebraliśmy się wszyscy razem w jadalni aby rozpocząć wieczerzę. W trakcie życzeń za serce chwyciły mnie dwie rzeczy. Po pierwsze, bratanek, dwulatek, trochę wstydliwy kręcił się, nie wiedział co zrobić. Podszedłem pokazać mu co robimy, podzielić się opłatkiem i bez chwili zastanowienia ułamał opłatek i pocałował i uścisnął wujka :)
Później dzieliłem się opłatkiem z jego mamusią. I wiecie co? Zazwyczaj słyszymy szablonowe życzenia. Trzeba coś powiedzieć, nie mamy pomysłu więc lecimy z pamięci utartym schematem. Jednak ona bardzo mnie zaskoczyła. Powiedziała, że życzy mi po prostu szczęścia, żeby przeszły rok był szczęśliwy, taki jakiego chcę. Sposób w jaki to mówiła sprawił, że zrobiło mi się ciepło w serduchu, bardzo miło. To było takie cholernie szczere a jednocześnie tego potrzebowałem.
Po wigili zdzwoniłem się jeszcze z sąsiadką, która bardzo podobnie trafiła z życzeniami. Z tym szczęściem i spokojem bo na co dzień widzi jak potrafię się męczyć.
Dodatkowo przyjaciółka z uczelni dała mi w prezencie książkę o samopomocy. Znamy się jak łyse konie. Powiedziała, że stała w księgarni, czytała i uznała, że to jest coś czego mi potrzeba skoro jej nie słucham to może jak przeczytam to coś do mnie dotrze.
Dzięki tym małym gestom te Święta nie były tak straszne jak się zapowiadało.

One comment on “Ho Ho Ho
 1. No widzisz… A tak bałeś się tych świąt.
  Cieszę się, że chociaż troszkę znalazłeś w tych dniach radości, bo to najważniejsze.

  U mnie święta też były w miarę radosne, gdyby nie fakt, że zmarła nam babcia dokładnie dzień przed wigilią i raczej wszyscy byli przejęci pogrzebem, niż faktem odbywających się świąt.

  Nie zdążyłem Ci nawet złożyć życzeń przez to wszystko.
  Tak czy siak spóźnione, ale przynajmniej szczere:
  Życzę Ci abyś w końcu w swoim życiu znalazł to, czego pragniesz i szukasz. Aby szczęście w końcu na Ciebie trafiło. Żebyś kogoś prawdziwie pokochał, a ta osoba żeby odwzajemniła to uczucie. Aby rodzice w końcu zrozumieli, że nie ważne kim jesteś… najważniejsze, żebyś był szczęśliwy, bo Tylko to się liczy.

  Szczęśliwego nowego roku :)
  Oby był weselszy od powszedniego :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×