Życie zwykłego chłopaka który okazał się być gejem. Sukcesy i porażki, wzloty i upadki. Zbiór przemyśleń.

kiepski nastój

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Cześć !

Dziękuję bardzo za miłe słowa :)

Jednocześnie chciałem Was przeprosić za moje kolejne milczenie. Sprawy zaczęły mnie przerastać i musiałem się odciąć od świata żeby udało mi się jakoś pozbierać bez leków i wizyty u lekarza. Szczerze mówiąc miałem potwornego doła :(
Ale jest już trochę lepiej. Zaczynam się składać do kupy. Zaczynają się pojawiać chęci a głupie myśli odeszły. Pewnie to jest czasowa poprawa i dobrze by było z kimś pogadać i się „ogarnąć” ale na to przyjdzie jeszcze pora.

Jeszcze raz dzięki za ciepłe słowo!!! :)

One comment on “kiepski nastój
 1. Kurcze… Martwię się o Ciebie.
  Mam nadzieję, że już naprawdę wszystko w porządku. Pamiętaj, że te złe chwile, też są do czegoś potrzebne, bo gdyby nie one, to nie docenilibyśmy tych dobrych i radosnych.

  Życie jest cennym skarbem, nie należy więc go marnować na nie potrzebny smutek. Trzeba sobie powiedzieć, że co by się nie działo, to żyjesz dla tych radosnych chwil o których pamięta się do końca życia.

  Z całego serca życzę powodzenia :)

  Pozdrawiam
  Robert :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×