Życie zwykłego chłopaka który okazał się być gejem. Sukcesy i porażki, wzloty i upadki. Zbiór przemyśleń.

aklimatyzacja

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

 

Wiiitam.:)
Przepraszam, że piszę tak żadko. Ostatnio mam dużo na głowie. Aż za dużo tak szczerze mówiąc…
Chciałem się natomiast podzielić z Wami moimi doświadczeniami z pierwszych miesięcy we własnym „M”. Otóż postanowiłem zacząć tutaj swoją nową drogę. Przede wszystkim być szczerym przed sobą no i przed sąsiadami w takim stopni na jaki czuję potrzebę być. Na pewno szczerym co do mojej orientacji.
I nie chodzi tu o to, że muszę zaznaczać jakoś specjalnie fakt bycia gejem. Ważne jest jednak dla mojego zdrowia psychicznego być sobą, nie zaprzeczać temu kim jestem. I nie, nie chodzi o jakieś afiszowanie się czy demonstrowanie swojej seksualności. Nie chcę natomiast niedopowiedzeń.
Chcę też pokazać, że gej to normalny facet/chłopak. Taki, który ubiera się jak każdy inny, nie rzuca się w oczy ani wyglądem ani zachowaniem. Ludzie muszą widzieć, że homoseksualiści to tacy sami ludzie jak oni. Kolega z pracy czy sąsiad, z którym flirtujesz :)
To wszystko trochę przypomina mi akcję KPH – „niech nas zobaczą”.
Polacy muszą nas zobaczyć. I zauważyć, że niczym się nie różnimy od ich wzorca osoby hetero.

One comment on “aklimatyzacja
 1. Strasznie nie lubię jak jesteśmy oskarżani o afiszowanie się…
  A niech mi ktoś powie jak nazwać zachowanie pary hetero, która całuję się na przystanku i macają się jakby mieli zaraz tam uprawiać seks.
  Ja kiedyś jak zobaczyłem taki obrazek, to wziąłem mojego kolegę z którym akurat szedłem i zaczęliśmy robić to samo :P
  Ale im było głupio.

  Dlatego zawsze powtarzam, że tu nie chodzi o „afiszowanie się”, ale o to, żeby ludzie traktowali nas normalnie, dali żyć i zachowywać się tak jak wszyscy. Jeśli mam ochotę na okazanie czułości swojemu chłopakowi w postaci zwykłego buziaka, to nie powinienem być szykanowany z tego powodu, bo nic nikomu krzywdy nie robię i nigdy nie zwróciłem uwagi parom hetero, że przesadzają, mimo iż sposobności było wiele…

  Pozdrawiam
  Robert :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×