Życie zwykłego chłopaka który okazał się być gejem. Sukcesy i porażki, wzloty i upadki. Zbiór przemyśleń.

masz tylko jedno życie

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

ostatnio dowiedziałem się, że ktoś, kogo znam ma guza mózgu. 20% szans na przeżycie. marne 20 %
a jednak wiedząc, że mamy tylko to jedno życie, które może się skończyć w każdym momencie, nie robimy tego na co mamy ochote..nie mówimy tego co myślimy, żeby tylko kogoś nie urazić, nie robimy tego co podpowiada nam serce…bo się boimy.
myślimy za tydzień, za miesiąc, za rok
tylko czy doczekamy tego „za”?

2 comments on “masz tylko jedno życie
 1. Witaj. Czasami potrzeba czegoś takiego, żeby docenić życie. To co mamy. Tu i Teraz. Czasem tak bardzo skupiamy się na przyszłości, na planach i marzeniach, że zapominamy o teraźniejszości, zapominany żyć naprawdę, Czasem kontakt ze śmiercią pomaga docenić życie. A czasami sprawia, że ktoś się budzi i zaczyna żyć, Bo wcześniej jedynie śnił – poruszany falami losu, bez świadomego udziału, ze wzrokiem wciąż wpatrzonym w dal – w przyszłość. Wielu ludzi tak właśnie robi, Żyje – śniąc.
  A co do guza mózgu – mam nadzieję,że twój znajomy wyjdzie z tego obronną ręką. Moja przyjaciółka też ma taką tykającą bombę, nieoperacyjną – ze względu na umiejscowienie – ale żyje dalej.Cieszy się każdym dniem. Równie dobrze może się okazać, że przeżyje z nim do starości. W końcu życie potrafi zaskakiwać. Pozytywnie też. Czego bardzo życzę tej znanej Ci osobie. Pozdrawiam

 2. Właśnie to jest błąd każdego z nas. Żyjemy jutrem, a powinniśmy żyć teraźniejszością, bo jutro może nie nadejść, a życie wbrew pozorom jest bardzo krótkie, więc powinniśmy z niego korzystać na maxa.
  Współczuję Ci z powodu Twojego kolegi. Pocieszyć Cię może jedynie fakt, że mimo tych 20% jest jeszcze jakaś szansa i może akurat uda mu się zwalczyć chorobę.
  Tego życzę jemu, a Tobie żebyś żył pełnią życia i chwytał te krótkie, ale jakże ważne momenty w naszym życiu.

  Pozdrawiam
  Robert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×