Życie zwykłego chłopaka który okazał się być gejem. Sukcesy i porażki, wzloty i upadki. Zbiór przemyśleń.

rozwój znajomości

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

hmmm. tak sobie siedze i myślę. wymyśliłem, że jak komuś zaczyna zależeć bardziej to stawia to go na gorszej pozycji. bo bardziej się stara, bardziej cierpi. i szczerze, to chyba nie chciałbym być kolejny raz właśnie takim…a co będzie zobaczymy…

3 comments on “rozwój znajomości
  1. Bądź dobrej myśli i ciesz się z małych rzeczy, wszystko małymi kroczkami, i nic na siłę. Waż słowa żeby czasem drugiej osoby nie wystraszyć, pamiętaj, że wszystko wymaga czasu:) Głowa do góry:)

  2. To nie jest kwestia – „zależeć bardziej” i „straconej pozycji”. Wydaje mi się (być może się mylę) że trochę za bardzo – aż na siłę – starasz się kogoś sobie znaleźć. Poznałeś fajnego faceta – jest zauroczenie (jak to bywa na początku znajomości) a Ty od razu snujesz wielkie plany. Zastanawiasz się czy coś z tego wyjdzie …- halo – spotkaliście się dopiero co. Daj sobie szansę na poznanie tej drugiej osoby. Nie szukaj uczuć tam gdzie ich jeszcze nie ma. Bo inaczej będziesz zraniony. Nie dlatego, że bardziej Ci zależy, ale dlatego, że mylisz swoje wyobrażenia z rzeczywistością. Wzajemna fascynacja jest owszem – fajnym początkiem, ale miłość rodzi się z akceptacji drugiego człowieka takim jakim jest. Większość ludzi – niestety- kocha swoje wyobrażenia. Nawet nie próbuje poznać osoby, którą, jak twierdzi, kocha. A potem się dziwią, gdy wszystko zaczyna się sypać.
    Nie spiesz się. Nie planuj, Nie oceniaj. Po prostu patrz i poznawaj. A miłość przyjdzie sama. Czego Ci z całego serca życzę.

    • Aniu, muszę przyznać Ci rację. Ja bardzo dobrze zdaję sobie z tego sprawę i hamuję w sobie przesadny optymizm. Już taki jestem, że daję duży kredyt zaufania. Jestem ciekaw jak to się rozwinie ale nie chce niczego planować, zakładać.
      Jedyne moje plany w tym momencie są takie, że chciałbym żeby z tej znajomości wyszło coś poważnego. A czas pokaże czy tak będzie….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×