Życie zwykłego chłopaka który okazał się być gejem. Sukcesy i porażki, wzloty i upadki. Zbiór przemyśleń.

randkowo :)

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Muszę się z Wami podzielić bardzo ważnym a zarazem ogromnie przyjemnym zdarzeniem z weekendu.
W ostatnim czasie wymieniłem na jednym z portali dla gejów kilka wiadomości z Danielem.  Niestety jakoś nie udało nam się umówić na spotkanie. Aż do piątku. W piątek popisaliśmy trochę i postanowilismy spotkać się w sobotę. Obaj mieliśmy wolny weekend więc termin nam odpowiadał i czasu mieliśmy dużo. W sobotę od samego rana byłem potwornie zdenerwowany.
Ale reszty to już Wam relacjonował nie będę tak dokładnie. Napiszę tylko, że spędziliśmy razem kilka godzin, na rozmowie, spacerze a nawet zakupach :)
Wspólnie spędzony czas upłynął bardzo szybko a co więcej, obydwu nam było mało. Więc umówiliśmy się też na niedziele. i tutaj już praktycznie cały dzień spędziliśmy razem. Większą część z tego na wycieczce. Mieliśmy więc mnóstwo czasu na rozmowę. A do tego i chile milczenia, które nie były specjalnie krępujące, raczej naturalne :)
Trzymajcie kciuki. Może nareszcie przyszedł czas i na mnie :)

I dla wszystkich homofobów, którym zdarzy się przeczytać moje posty… tak, geje też mają uczucia i chodzą na randki.

4 comments on “randkowo :)
  1. Kurcze… Nawet nie wiesz jak się cieszę Twoim szczęściem :)

    Byleby tylko teraz wszystko podążyło w dobrym kierunku, choć wiadomo, że do tego potrzeba dużo czasu, no ale od czegoś trzeba zacząć :)

    Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tak udanego weekendu, tak się zdarzyło, że ja też akurat miałem randkę, ale niestety trochę mniej udaną…

    Pozdrawiam
    Robert :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×