Życie zwykłego chłopaka który okazał się być gejem. Sukcesy i porażki, wzloty i upadki. Zbiór przemyśleń.

Coming out – reakcja

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Cześć :)

Na wstępie chciałem zaznaczyć, że bardzo zaskoczyła mnie ilość komentarzy, jaka czekała na moderację. Cieszę się, że mój post spotkał się z tak żywą reakcją. Nadmienię tylko, że wszystkie komentarze zostały zatwierdzone bez żadnych zmian.

Odnosząc się do tego, co napisaliście pewne jest jedno – NIE SZUKAM TU POKLASKU! To jest moja prywatna oaza, miejsce, gdzie mogę podzielić się swoimi przemyśleniami. Tutaj jestem całkowicie szczery, otwarty.
Dziękuję za wsparcie, jakie od Was dostałem. I szczerze mówiąc, liczyłem się z większą ilością homofobicznych komentarzy.
Musimy też coś sobie wyjaśnić… TYLKO, podkreślam TYLKO BÓG może mnie ocenić i to też zrobi. Więc pisanie o obrzydliwości i zboczeniu możecie sobie darować. A obrzydliwość? Hmmm. jesz krewetki? a może zająca? jeżeli też nie, to myślę, że w szafie znajdziesz ubrania z dwóch rodzajów włókien. Obrzydliwość nie odnosiła się do czegoś, uważanego za niemoralne.
Hmmm, cóż jeszcze…? A, wiem. Pedał, tak dla wyjaśnienia jakby ktoś zapomniał, to część w rowerze. :)
No i kwaitek, czyli komentarz, że facet faceta r***ał… Zawsze mnie to zastanawia. Skąd pierwsza myśl, to seks? Pierwsze co ludzie robią, jak słyszą o homoseksualistach to scenka w głowie. Ja chce mieć faceta, z którym pojadę na wakacje, który ugotuje mi obiad, z którym pojadę do znajomych, rodziny. Ogólnie rzecz biorąc, z którym przeżyję moje i jego życie. Więc odpierd***ie się od mojej sypialni. (przepraszam ale trochę mnie to zirytowało) Ja nikomu tam nie zaglądam, nie mówię co może a czego nie.

A o do rodziców to oboje zareagowali ciężko, ale rzeczywiście tata gorzej. Ja rozumiem, że onie mogą mnie nie zaakceptować, chociaż ja się nie zmieniłem, zachowuje się dokładnie tak samo. tylko znają mnie trochę lepiej. Więc uważam, że mam prawo mieć żal. Tak jak oni nie rozumieć.

A z mamą już lepiej trochę :)

3 comments on “Coming out – reakcja
 1. Hej. Po trafieniu na główną nie powinieneś się dziwić. Mam nadzieję, że część osób, które tu przez przypadek wpadły zostaną – i będą dla Ciebie wsparciem. Życzę ci powodzenia, i mam nadzieję, że znajdziesz miłość, której szukasz.

 2. Witaj
  Ilość komentarzy pod powszednim postem nie powinna Cię dziwić, bo nie wiem czy wiesz, ale onet.pl wypromował go na swojej stronie głównej :)
  Ludzie twierdzący, że szukasz rozgłosu powinni się puknąć w głowę i poczytać sobie definicje terminu „blog”!
  Jeśli już działamy wg. zasad biblii to bądźmy w tym konsekwentni. Nieposłuszne dzieci więc należałoby ukamienować: „18 Jeśli ktoś będzie miał syna nieposłusznego i krnąbrnego, nie słuchającego upomnień ojca ani matki, tak że nawet po upomnieniach jest im nieposłuszny, 19 ojciec i matka pochwycą go, zaprowadzą do bramy, do starszych miasta, 20 i powiedzą starszym miasta: „Oto nasz syn jest nieposłuszny i krnąbrny, nie słucha naszego upomnienia, oddaje się rozpuście i pijaństwu”. 21 Wtedy mężowie tego miasta będą kamienowali go, aż umrze. Usuniesz zło spośród siebie, a cały Izrael, słysząc o tym, ulęknie się” Księga Powtórzonego Prawa, 21, 18-21.
  Przykładów o owocach morza, które też nazwane są obrzydliwością, czy też o tkaninach jest wiele.
  Nie rozumiem czemu wam ludzie przeszkadzają homoseksualiści?
  Podajcie mi chociaż 2 przykłady, kiedy zostaliście przez któregoś/którąś skrzywdzeni!?
  Mam nadzieję, że wszystko potoczy się dobrze i rodzice w końcu dostrzegą, że Ty też potrafisz kochać i żyć normalnie.
  I życzę Ci, żebyś znalazł tego wymarzonego faceta i się z nim zestarzał na dobre i na złe :)
  Pozdrawiam…
  Robert :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×