Życie zwykłego chłopaka który okazał się być gejem. Sukcesy i porażki, wzloty i upadki. Zbiór przemyśleń.

związki partnerskie

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Hej.
Trochę milczałem ale nadal liżę rany po „NIM”.

Postanowiłem napisać i podzielić się swoimi przemyśleniami co do ostatnich wydarzeń w polityce.
Muszę Wam przyznać, że jestem zaskoczony wynikami głosowań w Sejmie nt. Związków partnerskich. Poziom debaty zupełnie mnie rozczarował. Całą ideę sprowadzono do poziomu seksu. Nasi wszechwiedzący prawicowi posłowie wykazali się bezgraniczną ignorancją. Jeżeli tylko bym mógł, za głupie wypowiedzi odbierałbym tytuły naukowe. Człowiek wykształcony powinien wiedzieć, że nie zabiera się głosu w sprawach, o których nie ma zielonego pojęcia. A jeżeli koniecznie chce, najpierw powinien poznać różne punkty widzenia, przeszukać źródła i dopiero wtedy zabierać głos.

Bo w życiu homoseksualistów nie chodzi tylko o seks do jasnej cholery! My też mamy uczucia. Potrzebujemy bliskości, bezpieczeństwa, wsparcia i miłości.

Czy obnosimy się ze swoją seksualnością? Niektórzy pewnie aż za bardzo tylko czy heteroseksualiści tak nie mają? owszem, też się zdarzają takie przypadki.
Czy całując chłopaka, przytulając się do niego lub trzymając go za rękę afiszuje się?? jeżeli Twoja odpowiedź brzmi „TAK” to jesteś piep***nym hipokrytą.
Pary hetero na każdym kroku okazują sobie uczucia.

NIE dla podwójnych standardów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×